Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Tselluliidi vastane külm geel

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > Farmacia Barcelona >Tselluliidi vastane külm geel
Tselluliidi vastane külm geel
Kogus 200ml

Salendamine läbi külma efekti ja merevetika ekstrakti.
 
Loomulik viis rasva eemaldamiseks, mis saavutatakse geeli külma efektiga. Geel aktiveerib vereringe ja soodustab kogunenud rasva eemaldumise.
 
Loomulik viis lõõgastuda: külm efekt rahustab jalgu suurendades vereringet.
 
Omadused: tselluliit on oma omadustelt liigne rasv mis koguneb sõlmekestena kehale, mille põhjustab kollageeni kiudude tahkumine. Seda nähtust nimetatakse „glükeerimiseks“ ja on seotud süsivesikute metabolismiga. See vähendav vereringet põhjustades madala vee retensiooni, mis eemaldaks rasvad ja toksiinid. Seega on ainus lahendus parendada probleemsel pinnal vereringet läbi külma efekti, kaasates selleks orgaanilise põisadrust saadud joodi, mis purustab rasva molekule. Lisatud on ka niisutajat, et hoida naha hüdratsiooni.
 
Näidustused: külm efekt võib tekitada mitmeid reaktsioone. Kandes geeli lokaalsetele kohtadele kuhu rasv on kogunenud nagu käsivarred, jalad jne suurendate vere voolavust mis läheb otse sinna kus on vaja põletada ladestunud rasvu, andes salendava efekti (tselluloidi vastase efekti). Väldi: kõhtu ja taljet.
Geeli sobib kasutada ka väsinud jalgade puhul, kuna jahutav efekt suurendab  jalgades perifeerset vereringe ning jalad saavad puhata.
 
Kuidas kasutada?
Geeli külm efekt peaks kestma kuni 20 minutit ning seda võib kasutada kaks korda päevas, eriti peale pesemist. Kandke geel masseerivate liigutustega probleemsetele piirkondadele (väldi kõhtu, taljet) ning nautige geeli jahutavat efekti.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Tselluliidi vastane külm geel 12.00 EUR