Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Tselluliidi vastane kreem sooja efektiga

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > Farmacia Barcelona >Tselluliidi vastane kreem sooja efektiga
Tselluliidi vastane kreem sooja efektiga
Kogus 200ml

Sooja efektiga tselluliidi vastane kreem. Salendav efekt kofeiini, L-karnitiini ja joodi abil. Omavahel on ühendatud kofeiin, L-karnitiin ning kõrge kontsentratsiooniga joodi ning tulemuseks on saadud tugev rasva vähendav ning kuivatava efektiga toode.
 
Omadused: sooja efektiga kreem mis takistab rasva ja tselluliidi kogunemist.
Kofeiini ja L-karnitiini tegevust soosib kõrge kontsentratsiooniga joodi rikas ekstrakt, millel on rasva vähendav ning äravoolu reguleeriv omadus. Teised koostisosadel on põletikuvastased, tursetevastased ja rahustavad omadused, tagades naha hüdratsiooni kahjustamata selle elastsust. Kreemi tugev venitatav omadus ja loodusliku joodi sisaldus teeb selle sobilikuks massaši jaoks ning erinevate tselluliidi hoolduste jaoks.
Kreem sisaldab vetika ekstrakti ja kofeiini.
Temperatuuri tõus nahal kiirendab toksiinide ning rasva osakeste eemaldumist. Kreem võib põhjustada kerget punetust mis kaob mõne minutiga. Sisaldab joodi ja taimeekstrakte mis aitavad lahustada rasva sõlmekesi.
 
Näidustused: tselluliidi ja naha alla ladestunud rasva korral. Sobib kasutada koos iga aktiivse protsessiga, mille eesmärk on keha vormimine nagu võimlemine, massaš jne.
 
Kuidas kasutada?
Kanna kreem õrnade ringikujuliste masseerivate liigutustega nahale kuni kreem on täielikult imendunud. Jätka protseduuri seni kui kogu piirkond on hooldatud. Kasutage igapäevaselt. Peale protseduuri võib esineda hüperaemiat (naha punetust), kuid see kaob mõne minutiga.
Kreemi pideva kasutamise korral nähtus väheneb, kuid see ei tähenda, et kreem oleks vähem efektiivne. Hoolduse kestus oleneb probleemi intensiivsusest. Parimate tulemuste saavutamiseks on kreemi kasutamine soovitatav ühendada harjutustega ja tasakaalustatud dieediga vältides rasvu ja suhkrut. Kui olete saavutanud oodatud tulemused, on soovitatav korrata protseduuri nädala või kahe jooksul, et vältida tselluliidi taas tekkimist.
 
Ettevaatus abinõud kasutamisel - väldi silma, haavadele ja limaskestale sattumist. Ei sobi kasutada veenilaiendite korral. Peale geeli kasutamist pese hoolega käest. 


Tootevalikud:
Nimetus Hind
Tselluliidi vastane kreem sooja efektiga 14.00 EUR