Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Tamanuõli 30ml

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > BIOETIQ >Tamanuõli 30ml
Tamanuõli
Ref: MK 008
Maht: 30ml


Avasta looduse rikkus-  Vaikse ookeani  saared, Lõuna - Aasia, Aafrika - Tamanu õli
 
Tamanuõli külmpressitakse Aafrikas, Lõuna-Aasias ja Vaikse ookeani saartel kasvava tamanupuu (Calophyllum inophyllum) viljade seemnetest. 
 
Esimene info selle õli unikaalsete omaduste kohta tuli Polüneesiast, kus kohalikud inimesed kohtlesid tamanupuud kui looduse püha kingitust. Nad kasutasid puu erinevaid osi nii välispidiselt kui ka seespidiselt loodusliku ravimina mitmesuguste haiguste vastu.
 
Tamanuõli omadusi ei kirjelda ainult rahvatraditsioonid, vaid neid on kinnitanud ka mitmed teadusuuringud.
Tamanuõli omadused tulenevad ebatüüpilisest keemiliste ainete sisaldusest, mis on iseloomulik ainult sellele õlile. Mitmesuguste aktiivainete hulka kuuluvad naturaalsed flavonoidid, millel on loomulikud tervendavad, paistetusevastased, põletikuvastased, bakterivastased ja antibiootilised toimed.
 
Tamanuõli sisaldab rikkalikult asendamatuid rasvhappeid, peamiselt linool- ja oleiinhappeid. See sisaldab ka fütosteroole, mis sarnaselt asendamatutele rasvhapetele omavad põletikuvastast ja taastavat toimet; need tugevdavad naha lipiidbarjääri ning säilitavad õiget niiskustaset.
 
Lisaks õli:
- omab põletikuvastast, antibakteriaalset ja seenevastast toimet;
- parandab kudede taastumist;
- vähendab naha põletikulisust;
- aitab kaasa ekseemi paranemisele;
- vähendab aknejärgseid arme;
- omab antioksüdantset mõju.
 
Kasutamine:
Tamanuõli on eriti sobilik rasuse, akne all kannatava, kombineeritud, vananeva, kahjustatud ja probleemse naha hooldamiseks. Kõige parem on seda peale kanda lahustamata olekus, otse ravi vajavatele piirkondadele, nagu ekseem, paistetus ja armid. Muudel juhtudel võib seda peale kanda 50% lahusena teistes õlides.
 
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Tamanu õli 30ml 5.20 EUR