Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Jojoba õli 30ml

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > BIOETIQ >Jojoba õli 30ml
Jojoba õli 
Ref: MK 006
Maht: 30ml


Avasta looduse rikkus-  Lõuna-Ameerika, Põhja-Ameerika, Austraalia, Aafrika - Jojoba
 
Jojoobaõli külmpressitakse igihalja jojoobapõõsa seemnetest, mida leidub Arizona, California, Mehhiko, Austraalia, Uus-Meremaa ja Hispaania kõrbetes. Jojoobapõõsad on madalad ja tihedad ning hästi kohastunud kuivadeks ja poolkuivadeks tingimusteks. Jojoobaõli kasulikud omadused on olnud tuntud juba väga kaua. Apatšid tundsid jojoobapõõsaid hohowi nime all. Nad kasutasid külmpressitud jojoobaseemneid oma naha silendamiseks, haavade tervendamiseks ning juuksekasvu kiirendamiseks.
 
Suurepäraste parandavate omaduste ning kollase värvuse tõttu kutsutakse jojoobaõli mõnikord ka vedelaks kullaks.
 
Oma koostiselt on see sarnane rasule – ainele, mida inimnahk loomulikult toodab. Kui nahk on kuiv ning toodab vähe rasu, reguleerib jojoobaõli eritatava rasu hulka ning ennetab naha kuivamist seda samaaegselt nii niisutades kui ka toites. Kui nahk on rasune ehk toodab liiga palju rasu, vähendab jojoobaõli rasueritust. See imendub kiirelt nahka, ei sulge poore ega tekita komedoone. Lisaks tugevdab see rakkudevahelist sidekihti, mis aitab säilitada naha loomulikke kaitsekihte.
 
Jojoobaõli sisaldab rikkalikult asendamatuid rasvhappeid, fütosteroole, skvaleeni ning vitamiine E ja F – sellise koostise tõttu on sellel unikaalsed kosmeetilised omadused ning see:
- õlitab ja niisutab nahka, parandades selle bioloogilisi funktsioone;
- muudab naha väliste faktorite ja ärritajate suhtes vähem tundlikuks;
- kiirendab uuenemisprotsesse ning vähendab kortse.

Kasutamine:
Jojoobaõli tuleks kanda otse näole, aga ka kätele, küüntele ja juustele.
 


Tootevalikud:
Nimetus Hind
Jojoba õli 30ml 4.52 EUR