Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Jaapani Roosiõli

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > BIOETIQ >Jaapani Roosiõli
Jaapani Roosiõli
Ref: BIO_7
Maht: 30ml


Jaapani roosiõli on tuntud ka kui Tsubaki õli, mida saadakse Camellia Japonica seemnete külmpressimise teel. See on Jaapani kultuuri traditsiooniline saladus, mida nüüd kasutatakse Jaapani kosmeetikatoodetes.  Just tänu sellele õlile on Jaapani geišade nahk ja juuksed siidised ja kaunid.  Jaapani roosiõlil on pikk ajalooline taust Aasia kosmeetikatööstuses ning ka traditsioonilises meditsiinis ning seda eelkõige tänu just selle märkimisväärsetele kasudele juustele ning nahahooldusele.  Õli kasutamise tulemusena on nahk niisutatud, sile ning säilitab oma suurepärase paindlikkuse.  Kaasaegsed uuringud kinnitavad õli efektiivsust tuues ära  nähtavaid naha paranemise ilminguid õli kasutamise ajal.
 
Jaapani roosiõli koostises on sobilik rasvhappete profiil, kus on Omega 9 (üle 85%) määrav roll. Tsubaki õli koostist ning ka selle omadusi on täiendatud bioloogiliste aktiivsete ühenditega nagu terpenoidid.

Teaduslikud uuringud on tõestanud Tsubaki õli suurepäraseid omadusi. Toime nahale sisaldab:
  • Suurendab prokollageeni sünteesi fibroplastis suurendades rakkudes kollageeni  sünteesi aktiivsust.
  • Niisutab ja toetab naha elastsust ja vastupidavust.
  • Vähendab kortse nahka  kaitstes ja kollageeni sünteesides ning säilitades naha normaalse funktsiooni.
  • Põletikuvastane ja rahustav.
Jaapani roosiõlil on ka juukseid taastav omadus. See sobib igale juuksetüübile, eriti soovitatav kuivadele, kahjustatud ja habrastele juustele.  Õli toidab sügavuti ja muudab juuksed pehmeks,  hoides ära juuste otsade lõhenemise ja kuivamise andes sära ja sileduse. 

Kuidas kasutada? 
Kanna otse näole, kätele, küüntele, juustele. Kanna mõni tilk õli näole, kaelale või kahjustunud nahale ning masseri kuni õli on imendunud. 

Koostis
Camellia Japonica seemne õli

 

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Jaapani Roosiõli 5.20 EUR