Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Argaaniaõli 30ml

Tooted > LOODUSKOSMEETIKA > KAUBAMÄRGI JÄRGI > BIOETIQ >Argaaniaõli 30ml
Argaaniaõli 
Ref: MK 005
Maht: 30ml


Avasta looduse rikkus  - Maroko - argaaniapuu
 
Argaaniaõli külmpressitakse argaaniapuu (Argania spinosa) seemnetest – kohalikud berberid kutsuvad seda elupuuks. See kasvab Maroko ökoloogiliselt puhtas piirkonnas, mis registreeriti 1998. aastal kui UNESCO biosfääri kaitseala. Argaaniapuud elavad 450 aasta vanuseks, mistõttu arvataksegi, et nende viljadest saadav õli on taimne elu- ja nooruseeliksiir, mis aitab hoida meie organismi terve ja harmoonilisena.
 
Argaaniaõli värvus on kuldne ning seetõttu on seda kutsutud ka Maroko kullaks ning sajandeid on sellega Vahemere piirkonnas kaubitsetud kui eriliste omadustega õliga, mis on nii toitev kui ka kosmeetiline.
 
Argaaniaõli koostis on mitmekülgne ning unikaalne ning seetõttu saab seda laialdaselt nahahoolduses kasutada. Lisaks on see ära teeninud nime „bioloogiline nooruseeliksiir Marokost“.
 
Kõrge E-vitamiini, fenoolsete ühendite ja karotenoidide sisaldus muudavad argaaniaõli antioksüdandiks, mida saab kasutada naha vananemisprotsessidega võitlemiseks. Argaaniaõli toimeainete antioksüdantsed omadused kaitsevad rakkude DNAd, mis soodustab nende uuenemist ning võimet nooreneda. Samal ajal aitavad asendamatud rasvhapped ja skvalaan hoida naha kaitsvat hüdrolipiidset barjääri, mis omakorda aitab takistada vee aurustumist. Seega on nahk ideaalselt niisutatud, elastne ja sile. Loomulikult muudab see ka kortsud vähem märgatavaks.
 
Kasutamine:
Argaaniaõli tuleks kanda otse näole, aga ka kätele, küüntele ja juustele.
 


Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argaania õli 30ml 4.14 EUR