Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Tellimise info

Meie kodulehelt tellimine on imelihtne!

Kuid kindlasti soovitame enne läbi lugeda tellimise infotasumise, tarneajatransporditagastamise ja 
konfidentsiaalsuse punktid, mille leiate nupuribalt vasakus ääres.
 
Tellimuse vormistamine on lihtne. Valite sobivad tooted ning vajutate koguse kõrval olevat ostukorvi märki. Seejärel tuleb Teile ette valiku võimalus:
"Toode lisatud ostukorvi! Edasi ostukorvi tellimust kinnitama?".
Kui valite OK, lähete otse ostukorvi, kui valite CANCEL saate jätkata toodete valimist.
Kui enam ei soovi tooteid lisada ja tahate tellimust kinnitada, siis vasakul nupuribas on olemas OSTUKORV, kuhu vajutades saate minna oma tellimust kinnitama.
 
Kui mõne toote laoseis on 0, võite selle julgelt lisada oma tellimuse (kehtib eelkõige just looduskosmeetika kohta ning info pikema tarneaja kohta on lisatud ka toote juurde). Hetkel toodet laos küll ei ole, aga kohe kui jõuab anname teada ja saadame Teile selle edasi. Toodete tarneajast täpsemalt kirjas "Tarneaja" alapunktis.
 
Ostukorvis näete: esimeses lahtris tellitud kogust, toote nimetust ja hinda.
Lõpus on lahter, millele vajutades saate kustutada tooted, mille osas ümber mõtlesid.
 
Ostukorvis on ka üks kohustuslik kategooria rida - transport. 
Valige sealt endale meelepärane viis ning ära unustage tellimusele lisada enda aadressi! 
 
Kui kõik read on täidetud, ning olete nende õigsuses veendunud, saate valida kas salvestamine või kinnitamine. Salvestamisel saate jätkata ostmist. Kinnitamisel kinnitate oma tellimuse. Punase * väljad on kohustuslikud, ilma milleta tellimust kinnitada ei saa. Valides lisaks "registreerin kliendiks", saadetakse Teile e-mailile kasutaja nimi (kasutaja nimeks on Teie maili aadress) ja parool (peate esmakordsel sisselogimisel ümber muutma INTRA- Kasutaja seaded), mille abil saate meie keskkonda sisse logida. Sisse logides on Teil võimalik jälgida oma teostatud tehinguid, ostukorvi jms. ning ühtlasi olete meie jaoks kui püsiklient.
 
Kui tellimus on tehtud, vajalikud andmed sisestatud, tellimus kinnitatud, tuleb selle eest ka tasuda. Kui valisite tarneviisi, mis eeldavad ettemaksu, saate kohe tellimuse kinnitamise juurest minna pangalingi kaudu maksma. Valida saate kahe panga SEB ja Swedpanga vahel. Valige endale meelepäraseim. Tellimuse arve saadetakse Teile ka e-maili peale ning soovi korral saate seda kasutada hiljem tasumisel.
 
Tellimust hoiame, ehk tasumist ootame, 7 päeva. Kui selleks ajaks ei ole tellimuse eest tasutud, läheb tellimus tühistamisele ning peate selle uuesti vormistama.
 
Me soovime, et meie kliendid oleksid maksimaalselt rahul, selle pärast võite meile alati kirjutada kui miskit muret teeb, või soovite teha omapoolseid ettepanekuid.