Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Bioetiq


Ettevõtte MK Natural Cosmetics aluseks on kombinatsioon kirest looduse vastu, tervisest hoolimisest ning vajadusest pakkuda naturaalseid nahahooldustooteid. Tegemist on Poola pereettevõttega, mis asub Olsztyni tehnoloogia- ja teaduspargis, kus nende biotehnoloogialabor tegeleb loodusliku kosmeetika väljaarendamisega. Tootesari kannab nime Bioetiq.

Tehes koostööd teadusasutustega, kombineeritakse loodust, kirge ja teadust selleks, et luua Teie jaoks naturaalseid kosmeetikatooteid, mis pakuvad tervislikku ja nahasõbralikku hoolitsust.

 
Ettevõtte eesmärgiks on avastada looduse rikkusi ning tutvustada oma klientidele selle mitmekülgseid ressursse.

Toodetes ei kasutata kunagi selliseid komponente nagu:
parabeenid,
naatriumlaurüülsulfaat (SLS),
naatriumlaureetsulfaat (SLES),
vaseliin/mineraalõlid/parafiin,
polüetüleenglükool (PEG),
silikoonid,
loomset päritolu koostisained,
muud ebavajalikud paksendajad
ja ka stabilisaatorid.
 
"Me anname endast parima, et meie tooted parandaksid Teie tervist, vitaalsust ja sisemist harmooniat ning tasakaalustaksid Teie nahka." Marzena Kaszubska
 
Kõik tooted vastavad Poola kosmeetikatoodete seadusega 30. märtsil 2001  kosmeetikatoodetele seatud nõuetele ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele (EÜ) nr 1223/2009 kosmeetikatoodete kohta ning on registreeritud CPNP portaalis.
 
Inimene on looduse osa. Loodus annab meile kõike, mida vajame kauni ja terve naha nautimiseks. Looduse väärtuse, tarkuste, rikkuse ja ilu avastamine ning imetlemine inspireeris looma oma kosmeetikabrändi - MK Natural Cosmetics.
 
Loodustoodete aluseks on kõige väärtuslikumad ja ohutumad koostisained, mis kindlustavad igakülgse nahasõbraliku ja naturaalse hoolduse. Ettevõte ei kasuta sünteetilisi aineid, mis on kahjulikud nahale ja meie planeedile.
 
Loodust koheldakse kui oma parimat sõpra. Me võtame sellelt, kuid ei tee sellele kahju. Loodus on meie elukeskkond ning seetõttu kasutame seda viisil, mis ei riku selle tasakaalu ega kuluta ära selle ressursse.

Tooteid ei testita kunagi loomade peal ning ei kasutata kunagi aineid, mille saamiseks on loomad pidanud surema või kannatama.
 
Kosmeetikatoodete loomisel seatakse prioriteediks nende võimalikult ohutu tootmine. Seega peavad kõik komponendid olema 100% testitud ja 100% ohutud.
 
Ettevõtte MK Natural Cosmetics tooteid valmistatakse viisil, mis teeb nende pealekandmise nauditavaks – need on kiirelt imenduvad, õrna lõhnaga ning ideaalse tekstuuriga.
 
Need parandavad imeliselt Teie tervist ja vitaalsust, tehes naha kauniks ja terveks.
 
Olge loomulikult ilus!