Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Firmast

Iga naine on ilus oma loomulikul moel - puhas, naturaalne ja ainulaadne.
Meie soov on rõhutada naiselikku võlu veelgi enam, pakkudes omalt poolt naturaalseid ilutooteid ning mitmeid erinevaid käsitööna valminud tooteid- ehted, rõivad, kotid ja palju muud, mis aitavad olla omanäoline ja kaunis.
 
Kui soovite eristuda ja olla ainulaadne, olete õiges kohas - ilu, sära ja võlu maal!
 
Iluland OÜ toob maale 3 tootesarja, mis kõik on naturaalsed sarjad otse loodusest. 
 
Naturaalsed tooted on pärit päikest täis Hispaaniast ja  tuhandete aastate vältel kujunenud elustiili ja omapära riigist - Poolast. Usaldame end kõrgkvaliteetsete toodete lummusesse.
 
Käsitööna valmistatud tooted on ainulaadsed. Tõenäosus kohata kellelgi teisel midagi samasugust on üsna väike, sest valmistame oma tooted kõik ise vastavalt sellele kuidas looming peale tuleb. Me küll ei väida, et võimatu, kuid kindlasti suudavad meie kliendid eristuda nendest, kes oma rõivad ja aksessuaarid tellivad rahvusvahelisest e-kaubandusest. Aga see ju ongi meie eesmärk- olla ise eriline ning muuta ka oma kliendid erilisteks, sest me kõik oleme seda väärt.
 
Iluland on registreeritud kaubamärk, mis kuulub ettevõttele Iluland OÜ. Kõiki oma käsitöötooteid müüme just selle kaubamärgi alt. 
 
Lase meil muuta ennast veelgi erilisemaks!