Eesti English Русский

Liitu uudiskirjaga:


 
 

Farmacia Barcelona


Farmacia Castells Soler avas oma uksed juba 1983 aastal kivist ehitatud majas Montjuicil (mägi Barceloonas).  See on ka esimene märk sellest, et loodus on osa nende olemusest.
 
Avastatud kogemused lubasid anda nime Farmacia Barcelona. Kosmeetikaliin on sündinud inspireerituna taimedest.  Looduslike toodete innovatsioon on klientide poolt hästi vastu võetud. Paljud usaldavad juba nende toodete kvaliteeti ja tulemusi, mis paneb ettevõtet üha enam laiendama oma tootevalikut ning mõtlema tuleviku peale. 
 
Inspiratsioon, olemus ja materjal – see kõik leitakse Hispaania loodusest. 

Dr. Teresa Castells: Minu soov on avastada uusi nahahoolduse võimalusi. Soovin tuua tagasi ilu ja heaolu.  Nende kahe loomise protsess on mulle juba väga selge: austada ümbritsevat ja säilitada harmoonia inimkeha ja looduse vahel. 
Valem on lihtne. Ma valin taimed,  lisan oma farmatseudi teadmised ja kasutan kõrgtehnoloogilist tootmist. Tulemus on: teaduslik ja looduslik dermokosmeetika liin.“
 
Kuigi kõik nende tooted ei ole üdini looduslikud, on nende valmistamise juures arvestatud sellega, et need oleks inimesele tervislikud ja kasulikud. 

Kui usaldate meditsiini ja looduse koostoimet, on see tooteliin just Teile!